Skip links

Hizmetler

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Ticari ve binek otomobil üreticilerinin pazara sunmuş oldukları ürünleri, zengin stoklarımız ve kesintisiz hizmetlerimiz ile sizlerle buluşturuyoruz.

Nakliye

Nakliye

Depomuzda ki ürünlerin dört göz prensibiyle kontrolü ve güvenli bir şekilde paketlenmesi sonrası tüm siparişleri birleştirme imkanı sunarak müşterilerimizin maliyetlerini düşürmeye özen gösteriyoruz. İstenirse çözüm ve kar odağı ile uluslararası denizcilik, kara ve hava taşımacılık süreçlerinde en uygun teklifleri almanızı sağlayarak değer yaratmaya çalışıyoruz.

Gümrük

Gümrük

Güvenilir yerli ve uluslararası acenteler aracılığıyla kaliteli hizmet sunmaya ve gerekli uygunluk belgelerinin sağlanmasına yardımcı oluyoruz. İthalat yapmak istediğiniz ülkeler ile ilgili mevzuatsal tüm belgeleri siz iş ortaklarımıza sunuyoruz. ( ATR, EX1, EUR1, Menşe Sertifikası, Kalite ve Nicelik Kontrol Sertifikası, Uygunluk Sertifikası ve Garanti. )

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Firmamız, otomotiv endüstrisindeki sürdürülebilirlik konusuna konsantrasyonunu her geçen sene arttırarak devam etmektedir. Kolayparça otomotiv yatırımlarına, otomobil üreticilerinin 2030 yılına kadar %100 elektrikli araç üretme ve 2035 yılına kadar faaliyetlerinde karbon nötr olmayı hedeflemesi doğrultusunda yön veriyor. Bizler ayrıca araçların çevresel etkisini azaltmak için sürdürülebilir malzemelere ve bu ürünlerin toptan satışına odaklanıyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Ürünlerimizin kalitesi ve fiyatının yanı sıra günümüzde özellikle siz iş ortaklarımızın satın alma kararlarını etkileyen en önemli faktörlerden biri haline gelen satış sonrası hizmetleri, uzman ve nitelikli personelimiz ile beraber müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesiyle işletmemize rekabet üstünlüğü sağlayarak gercekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Explore
Drag